|
dzisiaj: 54, wczoraj: 51
ogółem: 926 180
statystyki szczegółowe
Dużo bramek w "piątej" kolejce
I spotkanie: 15:00
Dolina Śmierci Iwla - Iwełka Iwla 4-4 (2-2)
Dolina: Szul - Pietruś, Krówka, Jarema, Aszlar, Fornal, Mikos, Kogut
Iwełka: Skoczeń - Fornal, Bauer, Ukleja, P. Szwast, D. Szwast, Szczepanik, Drobek, Frankiewicz, Szymański
Bramki: Mikos x2, Krówka, Jarema - D. Szwast x2, Bauer, Szczepanik
II spotkanie: 15.45
Żwir Geo S.C. - Domenico Pierogarnia 3-2 (2-1)
Żwir Geo: Belczyk - Głód, Dembiczak, Ciuła, Krowicki, Bytanr
Domenico: Musiał - Bal, Pietruś, Piróg, Korzeń, Dudzik, Ryczak
Bramki: Krowicki x2, Bytnar - Dudzik, Ryczak
Napomnienia: Ciuła x2, Głód - Pietruś
Czerwone kartki: Ciuła (konsekwencja dwóch żółtych) - Korzeń (zatrzymanie piłki ręką w polu karnym)
III spotkanie: 16.30
MIŚ Dukla - Ziko Dukla 2-8 (1-4)
MIŚ: Eliasz - Twardzik, Stanisz, Jakieła, Kucharski, Czekański, Węgrzyn, Muroń
Ziko: Paszek - Solski, Chłap, Gonet, Kowalski, K. Mącidym, A. Mącidym, Mormol
Bramki: Muroń, Jakieła - Kowalski x2, Solski x2, Gonet, A. Mącidym, K. Mącidym, Chłap
IV spotkanie: 17.15
PPMD Rzeszów - Mietła Łajsce 12-1 (2-1)
PPMD: Wiśniowski, Albrycht - Moszczyński, Korzec, Zima, Sereda, Żarnowski, Lenik, Zięba, Frączek
Mietła: Kostyra - Zajdel, Ł. Szmyd, P. Szmyd, T. Chłap, P. Cysarz, Pasterkiewicz, Krowicki, Szczurek
Bramki: Frączek x7, Moszczyński x3, Lenik, Korzec - T. Chłap
Czerwona kartka: Zięba (zatrzymanie piłki ręką w polu karnym)
V spotkanie: 18.00
SKP Piotrex - PROMS.PL 7-2 (2-1)
SKP: Jasionowicz, Kwolek - Dragan, Stec, Puchalik, Cyran, B. Klich, K. Klich, Morawski, Fornal
PROMS.PL: Wierdak - Smoleń, Jastrzębski, Zygmunt, Nycz, Kasperkowicz, Sinicki, Belczyk
Bramki: B. Klich x2, Cyran x2, Puchalik, K. Klich, Stec - Kasperkowicz, Nycz
Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 11 |
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
|
Kary indywidualne:
3 - Tomasz Kasperkowicz (Proms)
2 - Patryk Zima (Przełęcz)
1 - Jacek Jastrzębski (Proms)
1- Bartosz Sereda (Przełęcz)
1 - Maciej Mierzejewski (Przełęcz)
1 - Piotr Szwast (Iwełka)
1 - Bartłomiej Fornal (Iwełka)
1 - Jakub Skoczeń (Iwełka)
1- Marcin Smoleń (Proms)
1 - Marcin Korzec (DTP)