|
dzisiaj: 35, wczoraj: 34
ogółem: 926 110
statystyki szczegółowe
Już końcówka ligi...
I spotkanie: 15.00
Żwir Geo S.C. - OSP Ognio-Odporni 6-2 (2-0)
Żwir Geo: Belczyk - Ciuła, Głód, Zajdel, Bytnar, Głód, Rachwał, J. Szczurek
OSP: Kosior - Kloczkowski, Bauer, Ukleja, Lech
Bramki: Ciuła x3, J. Szczurek, Zajdel, Bytnar - Lech x2
Napomnienie: Ciuła
II spotkanie: 15.40
HDK Błękitni Żeglce - PROMS 0-3 (0-4)
HDK: P. Szymbara - Doniek, G. Gunia, M. Gunia, A. Wolski
PROMS: Wierdak - Jastrzębski, Smoleń, Belczyk, Nycz, Zygmunt, Szwast, Kasperkowicz
Bramki: Belczyk x2, Szwast, Jastrzębski
III spotkanie: 16.20
PPMD Rzeszów - teomedia.pl 6-1 (3-1)
PPMD: Wiśniowski, Albrycht - Staroń, Walczak, Moszczyński, Pietruszka, Frączek
teomedia: Drozd - Zima, Bal, Musialik, Poręba, Ryczak, Żarnowski, Lenik, Sereda
Bramki: Frączek x5, Walczak - Bal
Napomnienie: Musialik
Czerwone kartki: Poręba, Musialik (uniemożliwienie zdobycia bramki, zagranie ręką)
IV spotkanie: 17.00
Iwełka Iwla - SKP Piotrex 4-8 (2-4)
Iwełka: Gac - B. Fornal, Belcik, Zima, P. Szwast, Moskal, Delimata
SKP: Jasionowicz - Stec, Mormol, Morawski, B. Puchalik, P. Puchalik, Drozd, Rędowicz, Dragan
Bramki: B. Fornal, P. Szwast, Zima, Moskal - Mormol x3, Morawski x2, Drozd, Dragan, P. Puchalik
V spotkanie: 17.40
Gandzia Squad - Dolina Śmierci Iwla 3-8 (2-2)
Gandzia: Szul - D. Bauer, M. Bauer, K. Bauer, Korzec, Frankiewicz, Malczewski, Drobek
Dolina: Płonka - Soliński, Krówka, Gruszka, Kogut, T. Fornal
Bramki: D. Bauer x2, M. Bauer - Krówka x4, Gruszka x2,Soliński, T. Fornal
VI spotkanie: 18.20
Ziko Dukla - Mietła Łajsce 10-4 (6-3)
Ziko: Fornal - Gonet, Kowalski, K. Mącidym, A. Mącidym, Gonet, Moroń, Solski, Chłap
Mietła: Kostyra - Kordyś, Szczurek, P. Cysarz, P. Szmyd, Ł. Szmyd, J. Krowicki
Bramki: K. Mącidym x3, A. Mącidym x3, Kowalski x2, Zimny, Fornal
Inne rozgrywki | ||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 11 |
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
|
Kary indywidualne:
3 - Tomasz Kasperkowicz (Proms)
2 - Patryk Zima (Przełęcz)
1 - Jacek Jastrzębski (Proms)
1- Bartosz Sereda (Przełęcz)
1 - Maciej Mierzejewski (Przełęcz)
1 - Piotr Szwast (Iwełka)
1 - Bartłomiej Fornal (Iwełka)
1 - Jakub Skoczeń (Iwełka)
1- Marcin Smoleń (Proms)
1 - Marcin Korzec (DTP)